Obchod

Vážení zákazníci, ke každé objednávce nad 1000 Kč dostanete jako dárek včelí kosmetiku v hodnotě 140 Kč.
(Akce platí do konce roku, nebo vyskladnění zásob.)

Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Kontakt
  3. Náš tým
Náš tým, aneb s kým se můžete setkat
Patrik Philipp

Patrik Philipp

Zakladatel a vedoucí projektu Světlo od Včel

Patrik projektu Světlo od včel dává velkou část svého života. Stará se o chod, vizi, výrobu, plánování, tvoření, prostě je součástí veškerého dění. Zároveň je i včelmistr a pečuje o naše včelstva. Rád komunikuje se zákazníky a tudíž většinou budete ve spojení s jeho osobou. Je vděčný, že může dělat práci, která ho naplňuje a seberealizovat se v ní a to jen díky zájmu tisíců spokojených zákazníků.

Tel.: +420 722 961 548

Aneta Philippová

Aneta Philippová

Spoluzakladatelka a momentálně maminka na plný úvazek :)

Častokrát vtělesněná můza a vize projektu. Tvůrkyně prvního nákresu loga, vymyslela název projektu Světlo od Včel a S láskou k životu, i přes špatné časové možnosti pomáhá s výrobou. Vyniká v přímém prodeji na trzích, kde jste ji mohli potkávat v začátcích projektu. Je milující a úžasnou manželkou a maminkou svých dětí. :)

Michal Philipp

Michal Philipp

"Nováček" :) a rodina

Michal je již nedílnou součástí projektu. Zaučuje se a pomáhá s výrobou a hlavně pomáhá ve vánočním období. Zajišťuje rozvoz produktů na stánky a velkou měrou pomáhá s přípravou prodejních stánků po celé ČR. V kritických chvílích umí zachovat chladnou hlavu a řešení problému věnovat maximální úsilí. Můžete se s ním letmo potkat na již zmíněných trzích a nebo jako s "obchoďákem", který vám bude nabízet naše služby a produkty.

Tel.: +420 775 117 602

Jakub Rajtmajer

Jakub Rajtmajer

Učeň, kamarád a prodejce v Brně

Kuba je prvním přítelem, kterého jsme naučili svíčky vyrábět, aby tvořil sám pod značkou kvality našeho projektu Světlo od včel. Potkat se s ním každoročně osobně můžete na Zelném trhu v Brně, kde si zřizuje vánoční trhy. Ve zbytku roku je Kuba velice kreativní člověk...muzikant, tanečník, herec... Zkrátka podívejte se sami. :)

Tel.: +420 737 919 181

Martina Uhrová

Martina Uhrová

Prodejce, kamarádka

Martina nám poprvé vypomáhala v roce 2018 a to v Českých Budějovicích na vánočních trzích. V roce 2019 jste se s ní mohli potkávat na vánočních trzích v Praze na Tylově náměstí. V roce 2020 v tom s námi pojede znovu, za což jsme velice vděční. :) Je přátelská, usměvavá, komunikativní a šikovná. Ve svých tvořivých chvilkách vyrábí mýdla a mastičky.

Jaroslava Bandhauerová

Jaroslava Bandhauerová

Prodejce, kamarádka

Jája má za sebou zatím jen jednu sezonu vánočních trhů, ale věříme v dlouhodobou spolupráci, takže ji budete moci potkávat často.:) Do projektu vnesla kreativního ducha, protože je výtvarnice a umělkyně. Pomáhá s přípravou prodejních stánků a prodejem. Je komunikativní, veselá a přátelská. Hlavně je velice zajímavá její tvorba v průběhu roku, protože je mistryně hned několika řemesel. Umí tkát, příst, plíst, háčkovat atd.

Jaroslav Kohout

Jaroslav Kohout

Učeň, kamarád a prodejce v Liberci

Jarda je druhým přítelem, kterého jsme naučili svíčky vyrábět, aby tvořil sám pod značkou kvality našeho projektu Světlo od včel. Potkávat se s ním každoročně můžete na vánočních trzích v Liberci. Jarda si prací z voskem jen zpestřuje svůj řemeslný život, protože jinak je opravdový Mistr houslař.

Tel.: +420 777 254 567

Včelí novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Sledujte Světlo od Včel na  Instagramu Sledujte nás a sdílejte fotky vaší nejoblíbenější svíčky s hashtagem #NejoblibenejsiVceliSvicka
Světlo od Včel © 2022 | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz