Obchod

Vážení zákazníci, ke každé objednávce nad 1000 Kč dostanete jako dárek včelí kosmetiku v hodnotě 140 Kč.
(Akce platí do konce roku, nebo vyskladnění zásob.)

Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Velkoobchod


Velkoobchod

Líbí se vám naše produkty a chtěli by jste s námi navázat dlouhodobou spolupráci? Výborně! Nabídneme vám velkoobchodní podmínky a individuální, férový přístup.

Co je potřeba pro začátek udělat?
Zaregistrovat se na našich stránkách jako uživatel a při registraci vložit do poznámky, že máte zájem o velkoobchodní spolupráci, popřípadě nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím emailu a vše spolu probereme. Po zaregistrování budete v systému vedení jako velkoobchodní odběratelé a bude vám přidělena konkrétní slevová kategorie (přiřazuje vždy administrátor dle domluvy nebo četnosti objednávek). V prostředí eshopu již uvidíte ceny, které se vás týkají po slevě. 
Ve svém uživatelském prostředí budete mít přehledně vaše objednávky (stav nových objednávek, historii objednávek...).

Pokud budete objednávat poprvé, připravte se, že budeme chtít objednávku zaplatit předem. Dokud nebude platba připsána, objednávku nezačneme kompletovat. 
Některé zboží (převážně to, které sami neprodukujeme) nebude disponovat velkoobchodní slevou a bude nabízeno za základní cenu.

Jestli by vás zajímala spolupráce v rámci tvorby svíčky na míru s vaším logem, reklamou nebo originální figurální motiv, jsme schopni vašim přáním vyhovět a váš požadavek zpracovat jako asistovanou výtvarnou produkci...Jak by to probíhalo? Zadali by jste nám základní požadavky, které by jsme zpracovali do předpřipravených skic, popřípadě ukázkových modelů a doladily dle vašich přání a možností materiálů. Tento produkt je vhodný pro firmy na dárkové předměty a do balíčků pro zaměstnance.

Na závěr bychom rádi upozornili, že se v předvánočním období (běžně od půlky listopadu) věnujeme přímému prodeji na Vánočních trzích po celé republice, tudíž termíny na dodání mohou být delší, popřípadě se může stát, že od určitého období bude velkoobchod pozastaven! Doporučujeme tedy, aby jste objednávky dělali s předstihem a počítali s možnou delší lhůtou pro doručení.

Všem našim velkoobchodním odběratelům umožníme zveřejnění jejich propagace (www stránky, adresa kamenného obchodu, pár vět) na našem webu, popřípadě na sociálních médiích.

Těšíme se na spolupráci.:)

Včelí novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Sledujte Světlo od Včel na  Instagramu Sledujte nás a sdílejte fotky vaší nejoblíbenější svíčky s hashtagem #NejoblibenejsiVceliSvicka
Světlo od Včel © 2022 | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz